Bez poškození.
Technika: Váza
Výška: 62 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 09.11.2021 19:09
Dosažená cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (43)