35. Velká váza

Autor:

Kategorie: Keramika

Bez poškození.
Technika: Váza
Výška: 62 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 09.11.2021 19:09

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (43)

11 500 Kč9.11.2021 18:54:32
11 000 Kč9.11.2021 18:51:11
10 500 Kč9.11.2021 18:49:28
10 000 Kč9.11.2021 18:47:37 (limit 9.11.2021 18:42:18)
9 800 Kč9.11.2021 18:47:37
9 500 Kč9.11.2021 18:47:28 (limit 9.11.2021 18:42:18)
9 200 Kč9.11.2021 18:47:28
8 900 Kč9.11.2021 18:46:07 (limit 9.11.2021 18:42:18)
8 600 Kč9.11.2021 18:46:07
8 300 Kč9.11.2021 18:45:52 (limit 9.11.2021 18:42:18)
8 000 Kč9.11.2021 18:45:52
7 700 Kč9.11.2021 18:41:55
7 400 Kč9.11.2021 18:41:10
7 100 Kč9.11.2021 18:37:56
6 800 Kč9.11.2021 18:37:13