35. Stříbrné příbory

Autor:

Kategorie: Stříbro

Celková váha 1915.20 g / 800 Puncováno. Příbory jsou v hezkém stavu, nepoužívané.
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:35

Dosažená cena: 42 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (82)

19 700 Kč18.7.2022 18:29:17
19 200 Kč18.7.2022 18:29:14 (limit 18.7.2022 18:26:05)
18 700 Kč18.7.2022 18:29:14
18 200 Kč18.7.2022 18:29:11 (limit 18.7.2022 18:26:05)
17 700 Kč18.7.2022 18:29:11
17 200 Kč18.7.2022 18:29:09 (limit 18.7.2022 18:26:05)
16 700 Kč18.7.2022 18:29:09
16 200 Kč18.7.2022 18:29:06 (limit 18.7.2022 18:26:05)
15 700 Kč18.7.2022 18:29:06
15 200 Kč18.7.2022 18:29:04 (limit 18.7.2022 18:26:05)
14 700 Kč18.7.2022 18:29:04
14 200 Kč18.7.2022 18:29:01 (limit 18.7.2022 18:26:05)
13 700 Kč18.7.2022 18:29:01
13 200 Kč18.7.2022 18:28:58 (limit 18.7.2022 18:26:05)
12 700 Kč18.7.2022 18:28:58