Celková váha 1915.20 g / 800 Puncováno. Příbory jsou v hezkém stavu, nepoužívané.
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:35
Dosažená cena: 42 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (82)