35. Stříbrné příbory

Autor:

Kategorie: Stříbro

Celková váha 1915.20 g / 800 Puncováno. Příbory jsou v hezkém stavu, nepoužívané.
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:35

Dosažená cena: 42 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (82)

27 200 Kč18.7.2022 18:51:54 (limit 18.7.2022 18:37:57)
26 700 Kč18.7.2022 18:51:54
26 200 Kč18.7.2022 18:49:18 (limit 18.7.2022 18:37:57)
25 700 Kč18.7.2022 18:49:18
25 200 Kč18.7.2022 18:45:04 (limit 18.7.2022 18:37:57)
24 700 Kč18.7.2022 18:45:04
24 200 Kč18.7.2022 18:41:47 (limit 18.7.2022 18:37:57)
23 700 Kč18.7.2022 18:41:47
23 200 Kč18.7.2022 18:37:03 (limit 18.7.2022 18:26:05)
22 700 Kč18.7.2022 18:37:03
22 200 Kč18.7.2022 18:36:59 (limit 18.7.2022 18:26:05)
21 700 Kč18.7.2022 18:36:59
21 200 Kč18.7.2022 18:32:59 (limit 18.7.2022 18:26:05)
20 700 Kč18.7.2022 18:32:59
20 200 Kč18.7.2022 18:29:17 (limit 18.7.2022 18:26:05)