Perfektní stav, poncováno platným puncem o ryzosti 900. Váha 983,7 g / 900
Výška: 5,2 cm, šířka: 23,3 cm, hloubka: 16,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 18:46
Dosažená cena: 20 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč