31. Velká stříbrná doza na doutníky

Autor:

Kategorie: Stříbro

Perfektní stav, poncováno platným puncem o ryzosti 900. Váha 983,7 g / 900
Výška: 5,2 cm, šířka: 23,3 cm, hloubka: 16,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:46

Dosažená cena: 20 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (49)

13 300 Kč6.4.2022 18:30:59
12 800 Kč6.4.2022 18:30:21
12 300 Kč6.4.2022 18:29:36
11 800 Kč6.4.2022 18:27:47
11 300 Kč6.4.2022 18:26:53
10 800 Kč6.4.2022 17:42:35
10 300 Kč6.4.2022 17:42:33 (limit 4.4.2022 16:19:48)
10 200 Kč6.4.2022 17:42:33
9 900 Kč6.4.2022 17:42:31 (limit 4.4.2022 16:19:48)
9 600 Kč6.4.2022 17:42:31
9 300 Kč6.4.2022 17:42:29 (limit 4.4.2022 16:19:48)
9 000 Kč6.4.2022 17:42:29
8 700 Kč6.4.2022 17:42:24 (limit 4.4.2022 16:19:48)
8 400 Kč6.4.2022 17:42:24
8 100 Kč5.4.2022 19:02:55 (limit 4.4.2022 16:19:48)