31. Tětka v "pluzně"

Autor:

Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 54 cm, šířka: 39 cm, rámování: 83,2 x 64,7 cm

Konec aukce: 11.10.2021 18:48

Dosažená cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (10)

3 600 Kč11.10.2021 18:43:34
3 400 Kč11.10.2021 18:39:32
3 200 Kč11.10.2021 18:36:56
3 000 Kč11.10.2021 18:33:43
2 800 Kč11.10.2021 18:32:24
2 600 Kč11.10.2021 18:31:35
2 400 Kč11.10.2021 18:28:46
2 200 Kč11.10.2021 18:28:38
2 000 Kč29.9.2021 22:00:34
1 800 Kč13.9.2021 20:28:50