3. Karafa na koňak se stříbrnou montáží

Autor:

Kategorie: Sklo

Perfektní stav, bez prasklin. Kombinace sklo a stříbro, puncováno.
Výška: 28 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 05.04.2021 18:19

Dosažená cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (35)

5 600 Kč5.4.2021 17:22:48
5 300 Kč4.4.2021 21:45:34
5 000 Kč4.4.2021 19:17:59
4 800 Kč4.4.2021 17:49:03
4 600 Kč2.4.2021 15:04:05
4 400 Kč2.4.2021 13:31:34
4 200 Kč2.4.2021 13:27:27
4 000 Kč2.4.2021 10:05:19
3 800 Kč2.4.2021 09:06:05
3 600 Kč1.4.2021 21:25:57
3 400 Kč1.4.2021 20:01:18
3 200 Kč1.4.2021 19:07:08
3 000 Kč22.3.2021 07:58:45
2 800 Kč21.3.2021 13:04:07
2 600 Kč21.3.2021 06:36:50