Řezba ze slonoviny v ebenovém stojanu z konce 19. století. Ve velmi kvalitním řezbářském provedení.
Výška: 53,5 cm, šířka: 39 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 12.07.2021 18:48
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč