29. Labuť - Brusel

Autor:

Kategorie: Porcelán

Značeno zespodu - Dux. Bez prasklin a jiného poškození.
Výška: 24 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2021 18:28

Dosažená cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 300 Kč

1 300 Kč12.3.2021 01:09:25