Bez poškození. Puncováno, ryzost stříbra 800.
Technika: Mísa
Výška: 13,6 cm, šířka: 21 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:37
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč