Zlatý náramek. Váha 5,49 g / 585. 14 karátů. Puncováno platným puncem. Nenošený.
Výška: 6,7 cm, šířka: 6,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 22:17
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč