Zlatý náramek, váha 40.96 g / 750, 18 karátové zlato, puncováno.
Výška: 5 cm, šířka: 6 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 22:14
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (72)