Plechový reliéf přichycen na dřevěné desce.
Výška: 9,5 cm, šířka: 55 cm, rámování: 13,7 x 61,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:58
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč