Technika: Barevná litografie
Výška: 32 cm, šířka: 23,3 cm, rámování: 46 x 36 cm
Konec aukce: 06.05.2024 22:48
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (7)