Zlaté náušnice s kameny - tygří oko. Váha 4,88 g / 585. 14 karát. V dobrém stavu. Puncováno.
Technika: Náušnice
Výška: 2 cm, váha: 4,88
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 21:40
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč