215. Čajový servis - Brusel

Autor:

Kategorie: Porcelán

Bez poškození. Značený.
Výška: 23 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:34

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

1 200 Kč16.11.2025 09:14:48