Zlatý secesní náhrdelník s almandiny, puncováno rakousko-uherským puncem - liška.
Váha 6,81 g/btto o ryzosti 585/btto. Krásný stav, málo nošený.
Technika: Náhrdelník
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 03.08.2020 18:22
Dosažená cena: 7 510 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (27)