21. Secesní náhrdelník s almandiny

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý secesní náhrdelník s almandiny, puncováno rakousko-uherským puncem - liška.
Váha 6,81 g/btto o ryzosti 585/btto. Krásný stav, málo nošený.
Technika: Náhrdelník
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 03.08.2020 18:22

Dosažená cena: 7 510 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (27)

3 910 Kč14.7.2020 22:30:56
3 710 Kč14.7.2020 22:30:51 (limit 12.7.2020 11:17:16)
3 510 Kč14.7.2020 22:30:51
3 310 Kč12.7.2020 11:17:16 (limit 12.7.2020 11:17:16)
3 110 Kč11.7.2020 18:00:42
2 910 Kč11.7.2020 14:58:33
2 710 Kč9.7.2020 21:45:32
2 510 Kč8.7.2020 18:05:41
2 310 Kč7.7.2020 22:25:13
2 110 Kč5.7.2020 06:53:25
2 100 Kč4.7.2020 17:35:57
1 900 Kč3.7.2020 12:15:14