209. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Průměr 6,4 cm. Váha 12,72 / 750. 18 karát. Puncováno.
Technika: Náramek
Váha: 12,72
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 21:48

Dosažená cena: 11 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (35)

3 300 Kč10.10.2022 12:29:17
3 100 Kč4.10.2022 19:11:10
2 900 Kč26.9.2022 21:09:20
2 700 Kč12.9.2022 22:00:09
2 500 Kč10.9.2022 20:51:51