209. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Průměr 6,4 cm. Váha 12,72 / 750. 18 karát. Puncováno.
Technika: Náramek
Váha: 12,72
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 21:48

Dosažená cena: 11 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (35)

6 900 Kč10.10.2022 16:42:46 (limit 10.10.2022 12:35:49)
6 600 Kč10.10.2022 16:42:46
6 300 Kč10.10.2022 16:42:43 (limit 10.10.2022 12:35:49)
6 000 Kč10.10.2022 16:42:43
5 700 Kč10.10.2022 16:42:42 (limit 10.10.2022 12:35:49)
5 400 Kč10.10.2022 16:42:42
5 100 Kč10.10.2022 16:42:40 (limit 10.10.2022 12:35:49)
4 900 Kč10.10.2022 16:42:40
4 700 Kč10.10.2022 16:42:38 (limit 10.10.2022 12:35:49)
4 500 Kč10.10.2022 16:42:38
4 300 Kč10.10.2022 16:42:36 (limit 10.10.2022 12:35:49)
4 100 Kč10.10.2022 16:42:36
3 900 Kč10.10.2022 16:42:34 (limit 10.10.2022 12:35:49)
3 700 Kč10.10.2022 16:42:34
3 500 Kč10.10.2022 12:35:49 (limit 10.10.2022 12:35:49)