Váha 8.03 g / 750. 18 karát. Puncováno.
Výška: 6 cm, šířka: 6 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 21:32
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč