Kompletní sada v perfektním stavu, nepoužíváno. Puncováno prvorepublikovým puncem. Celková váha je 2274,4 g / 800
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 21:23
Dosažená cena: 30 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (54)