197. Bronzový lustr s andělem

Autor:

Kategorie: Svítidla

Starý bronzový lustr s figurou anděla. Na jednom rameni chybí objímka na žárovku, jinak vpořádku. Lustr je vyroben ve velmi masivním provedení - plný bronz, 19 století. Váha cca 10 kg.
Výška: 93 cm, šířka: 39 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 21:40

Dosažená cena: 25 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (60)

9 800 Kč23.11.2020 21:12:28 (limit 23.11.2020 21:07:43)
9 500 Kč23.11.2020 21:12:28
9 200 Kč23.11.2020 21:12:22 (limit 23.11.2020 21:07:43)
8 900 Kč23.11.2020 21:12:22
8 600 Kč23.11.2020 21:07:43 (limit 23.11.2020 21:07:43)
8 300 Kč23.11.2020 20:20:23
8 000 Kč23.11.2020 20:20:16 (limit 21.11.2020 12:29:19)
7 700 Kč23.11.2020 20:20:15
7 400 Kč21.11.2020 18:20:48 (limit 21.11.2020 12:29:19)
7 100 Kč21.11.2020 18:20:48
6 800 Kč21.11.2020 18:20:43 (limit 21.11.2020 12:29:19)
6 500 Kč21.11.2020 18:20:43
6 200 Kč21.11.2020 18:20:40 (limit 21.11.2020 12:29:19)
5 900 Kč21.11.2020 18:20:40
5 600 Kč21.11.2020 12:29:19 (limit 21.11.2020 12:29:19)