Prvorepublikový náramek v krásném stavu. Málo nošený, nepomačkaný. Zapínání v pořádku. Puncováno. Váha Au 29.01 g, 585 / 000 Délka 18,2 cm.
Technika: Náramek
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 03.05.2021 21:26
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč