Technika: Olej na kartonu
Výška: 20,5 cm, šířka: 26 cm, rámování: 30 x 35 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 18:28
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Seznam příhozů (22)