189. Stříbrná dóza na doutníky

Autor:

Kategorie: Stříbro

Stříbrná dóza na doutníky v perfektním stavu. Krásně zdobená rytím. Puncovaná prvorepublikovými puncy. Váha 410,65 g / 800.
Výška: 5 cm, šířka: 12 cm, délka: 15 cm, váha: 410,65
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 21:10

Dosažená cena: 10 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (25)

6 300 Kč24.4.2023 15:06:23 (limit 24.4.2023 15:06:23)
6 000 Kč24.4.2023 15:06:23 (limit 8.4.2023 17:38:50)
5 300 Kč24.4.2023 15:05:47 (limit 8.4.2023 17:38:50)
5 000 Kč24.4.2023 15:05:47 (limit 24.4.2023 15:05:47)
3 500 Kč12.4.2023 17:37:59 (limit 8.4.2023 17:38:50)
3 300 Kč12.4.2023 17:37:59
3 100 Kč12.4.2023 17:37:39 (limit 8.4.2023 17:38:50)
2 900 Kč12.4.2023 17:37:38
2 700 Kč8.4.2023 17:38:50 (limit 8.4.2023 17:38:50)
2 500 Kč29.3.2023 22:21:03