Stříbrná dóza na doutníky v perfektním stavu. Krásně zdobená rytím. Puncovaná prvorepublikovými puncy. Váha 410,65 g / 800.
Výška: 5 cm, šířka: 12 cm, délka: 15 cm, váha: 410,65
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 21:10
Dosažená cena: 10 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (25)