Váha 16,90 g / 585. Období první republiky. Puncováno.
Technika: Náramek
Délka: 19,5 cm, váha: 16,90
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.10.2022 21:04
Dosažená cena: 15 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (38)