Stříbrný servis, puncováný rakouským puncem Diana. Vše puncováno, podnos, konvice, šálky. Váha stříbra 956 g / 800. Rozměr podnosu 27 x 21,5 cm. Výška konvičky 14 cm.
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 21:54
Dosažená cena: 18 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč