159. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Průměr 6,7 cm. Váha 7,81 g / 585 Puncováno.
Váha: 7,81
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 20:40

Dosažená cena: 6 640 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (25)

6 640 Kč10.10.2022 20:35:49 (limit 10.10.2022 20:33:22)
6 640 Kč10.10.2022 20:35:49
6 340 Kč10.10.2022 20:33:10
6 000 Kč10.10.2022 20:32:45 (limit 10.10.2022 20:31:38)
5 980 Kč10.10.2022 20:32:45
5 680 Kč10.10.2022 20:31:38 (limit 10.10.2022 20:31:38)
5 380 Kč10.10.2022 20:31:38 (limit 10.10.2022 20:22:04)
5 300 Kč10.10.2022 20:31:09 (limit 10.10.2022 20:22:04)
5 000 Kč10.10.2022 20:31:09
4 800 Kč10.10.2022 19:55:48 (limit 10.10.2022 16:32:29)
4 600 Kč10.10.2022 19:55:48
4 400 Kč10.10.2022 16:30:53 (limit 10.10.2022 16:30:53)
4 200 Kč10.10.2022 16:08:58
4 000 Kč10.10.2022 16:08:51 (limit 10.10.2022 15:27:23)
4 000 Kč10.10.2022 16:08:51