Bez prasklin a jiného poškození. Plně malované. Zespodu datované 1925.
Technika: Váza
Výška: 49 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 14.09.2020 20:45
Dosažená cena: 6 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč