Bez poškození.
Výška: 22,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 20:38
Dosažená cena: 1 977 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
1 977 Kč | 25.2.2023 18:15:41 |
1 777 Kč | 20.2.2023 15:02:22 |