157. Slánka - kombinace stříbra a skla

Autor:

Kategorie: Stříbro

Skleněná slánka se stříbrnou montáží a stříbrnou lžičkou. Puncováno. Ryzost 800. Křídla se dají otvírat. Bez poškození.
Výška: 10 cm, šířka: 6 cm, délka: 10,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 16.08.2021 21:03

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (23)

2 600 Kč26.7.2021 22:29:15 (limit 24.7.2021 17:27:14)
2 400 Kč26.7.2021 22:29:15
2 200 Kč26.7.2021 22:29:10 (limit 24.7.2021 17:27:14)
2 000 Kč26.7.2021 22:29:10
1 800 Kč24.7.2021 17:26:53
1 600 Kč21.7.2021 19:23:42
1 400 Kč21.7.2021 18:28:29
1 200 Kč20.7.2021 18:36:10