Skleněná slánka se stříbrnou montáží a stříbrnou lžičkou. Puncováno. Ryzost 800. Křídla se dají otvírat. Bez poškození.
Výška: 10 cm, šířka: 6 cm, délka: 10,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 16.08.2021 21:03
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (23)