+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

149. Akt - Eleon von Rommel - Curt Schlevogt

Autor:

Kategorie: Sklo

Bez prasklin a jiného poškození.
Výška: 28,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 12.07.2021 20:28

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 200 Kč