Zlaté náušnice. Váha 2,76 g / 585. 14 karát. Náušnice jsou v krásném stavu, nepoškozené. Z období první republiky.
Technika: Náušnice
Výška: 3,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 22:07
Dosažená cena: 9 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (33)