Hodiny jsou plně funkční. Materiál zlacený bronz, zlacení krásné. Vyrobeny kolem roku 1900.
Výška: 45 cm, šířka: 34,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.12.2025 20:30
Dosažená cena: 10 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (31)
| 10 100 Kč | 9.12.2025 20:25:58 |
| 9 800 Kč | 9.12.2025 20:21:11 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 9 600 Kč | 9.12.2025 20:21:11 |
| 9 300 Kč | 9.12.2025 20:21:09 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 9 000 Kč | 9.12.2025 20:21:09 |
| 8 700 Kč | 9.12.2025 20:20:04 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 8 400 Kč | 9.12.2025 20:20:04 |
| 8 100 Kč | 9.12.2025 20:20:02 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 7 800 Kč | 9.12.2025 20:20:02 |
| 7 500 Kč | 9.12.2025 20:19:59 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 7 200 Kč | 9.12.2025 20:19:59 |
| 6 900 Kč | 9.12.2025 20:19:54 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 6 600 Kč | 9.12.2025 20:19:54 |
| 6 300 Kč | 9.12.2025 20:19:52 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 20:19:52 |