141. Zlacené krbové hodiny

Autor:

Kategorie: Hodiny

Hodiny jsou plně funkční. Materiál zlacený bronz, zlacení krásné. Vyrobeny kolem roku 1900.
Výška: 45 cm, šířka: 34,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.12.2025 20:30

Dosažená cena: 10 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (31)

10 100 Kč9.12.2025 20:25:58
9 800 Kč9.12.2025 20:21:11 (limit 9.12.2025 20:15:39)
9 600 Kč9.12.2025 20:21:11
9 300 Kč9.12.2025 20:21:09 (limit 9.12.2025 20:15:39)
9 000 Kč9.12.2025 20:21:09
8 700 Kč9.12.2025 20:20:04 (limit 9.12.2025 20:15:39)
8 400 Kč9.12.2025 20:20:04
8 100 Kč9.12.2025 20:20:02 (limit 9.12.2025 20:15:39)
7 800 Kč9.12.2025 20:20:02
7 500 Kč9.12.2025 20:19:59 (limit 9.12.2025 20:15:39)
7 200 Kč9.12.2025 20:19:59
6 900 Kč9.12.2025 20:19:54 (limit 9.12.2025 20:15:39)
6 600 Kč9.12.2025 20:19:54
6 300 Kč9.12.2025 20:19:52 (limit 9.12.2025 20:15:39)
6 000 Kč9.12.2025 20:19:52