Hodiny jsou plně funkční. Materiál zlacený bronz, zlacení krásné. Vyrobeny kolem roku 1900.
Výška: 45 cm, šířka: 34,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.12.2025 20:30
Dosažená cena: 10 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč