141. Zlacené krbové hodiny

Autor:

Kategorie: Hodiny

Hodiny jsou plně funkční. Materiál zlacený bronz, zlacení krásné. Vyrobeny kolem roku 1900.
Výška: 45 cm, šířka: 34,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.12.2025 20:30

Dosažená cena: 10 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (31)

2 500 Kč3.12.2025 09:14:50