141. Zlacené krbové hodiny

Autor:

Kategorie: Hodiny

Hodiny jsou plně funkční. Materiál zlacený bronz, zlacení krásné. Vyrobeny kolem roku 1900.
Výška: 45 cm, šířka: 34,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.12.2025 20:30

Dosažená cena: 10 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (31)

5 700 Kč9.12.2025 20:19:50 (limit 9.12.2025 20:15:39)
5 400 Kč9.12.2025 20:19:50
5 100 Kč9.12.2025 20:18:14 (limit 9.12.2025 20:15:39)
4 900 Kč9.12.2025 20:18:14
4 700 Kč9.12.2025 20:17:40 (limit 9.12.2025 20:15:39)
4 500 Kč9.12.2025 20:17:40
4 300 Kč9.12.2025 20:17:38 (limit 9.12.2025 20:15:39)
4 100 Kč9.12.2025 20:17:38
3 900 Kč9.12.2025 20:17:35 (limit 9.12.2025 20:15:39)
3 700 Kč9.12.2025 20:17:35
3 500 Kč9.12.2025 20:17:33 (limit 9.12.2025 20:15:39)
3 300 Kč9.12.2025 20:17:33
3 100 Kč9.12.2025 20:15:39 (limit 9.12.2025 20:15:39)
2 900 Kč9.12.2025 20:08:18
2 700 Kč9.12.2025 18:02:07