Hodiny jsou plně funkční. Materiál zlacený bronz, zlacení krásné. Vyrobeny kolem roku 1900.
Výška: 45 cm, šířka: 34,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.12.2025 20:30
Dosažená cena: 10 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (31)
| 5 700 Kč | 9.12.2025 20:19:50 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 5 400 Kč | 9.12.2025 20:19:50 |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 20:18:14 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 4 900 Kč | 9.12.2025 20:18:14 |
| 4 700 Kč | 9.12.2025 20:17:40 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 4 500 Kč | 9.12.2025 20:17:40 |
| 4 300 Kč | 9.12.2025 20:17:38 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 20:17:38 |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 20:17:35 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 3 700 Kč | 9.12.2025 20:17:35 |
| 3 500 Kč | 9.12.2025 20:17:33 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 20:17:33 |
| 3 100 Kč | 9.12.2025 20:15:39 (limit 9.12.2025 20:15:39) |
| 2 900 Kč | 9.12.2025 20:08:18 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 18:02:07 |