133. Zlaté hodinky Doxa

Autor:

Kategorie: Hodiny

Zlaté hodinky značky Doxa. Strojek funkční. Ryzost zlata 14 karátů. Průměr hodinek 4,8 cm. Váha 62,60 g / 585. Hodinky jsou v původní krabičce.
Váha: 62,60
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 20:12

Dosažená cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (22)

4 700 Kč2.3.2023 22:25:17
4 500 Kč2.3.2023 22:25:16 (limit 28.2.2023 10:33:49)
4 300 Kč2.3.2023 22:25:16
4 100 Kč2.3.2023 22:25:14 (limit 28.2.2023 10:33:49)
3 900 Kč2.3.2023 22:25:14
3 700 Kč28.2.2023 10:33:49 (limit 28.2.2023 10:33:49)
3 500 Kč25.2.2023 16:05:38