Zlaté hodinky značky Doxa. Strojek funkční. Ryzost zlata 14 karátů. Průměr hodinek 4,8 cm. Váha 62,60 g / 585. Hodinky jsou v původní krabičce.
Váha: 62,60
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 20:12
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (22)