Novodobý odlitek vídeňského bronzu. Značeno. Barvený bronz.
Výška: 10 cm, šířka: 12,5 cm, délka: 13 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:15
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
| 1 500 Kč | 19.1.2026 20:10:19 |