13. Džbán s Napoleonem - Stupava 1804

Autor:

Kategorie: Keramika

Originální hlíněný džbán z roku 1804. Bez poškoztení. Jde o velmi raritní motiv. Sběratelsky velmi zajímavý.
Technika: Džbán
Výška: 21,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 16.08.2021 18:12

Dosažená cena: 8 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (25)

4 400 Kč3.8.2021 13:33:58 (limit 26.7.2021 09:10:04)
4 300 Kč3.8.2021 13:33:58
4 100 Kč1.8.2021 19:14:52 (limit 26.7.2021 09:10:04)
3 900 Kč1.8.2021 19:14:52
3 700 Kč1.8.2021 19:14:42 (limit 26.7.2021 09:10:04)
3 500 Kč1.8.2021 19:14:42 (limit 1.8.2021 19:14:42)
2 700 Kč26.7.2021 09:10:04 (limit 26.7.2021 09:10:04)
2 500 Kč26.7.2021 09:10:04 (limit 21.7.2021 16:19:42)
2 100 Kč21.7.2021 16:19:42 (limit 21.7.2021 16:19:42)
1 900 Kč18.7.2021 15:44:34