Originální hlíněný džbán z roku 1804. Bez poškoztení. Jde o velmi raritní motiv. Sběratelsky velmi zajímavý.
Technika: Džbán
Výška: 21,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 18:12
Dosažená cena: 8 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (25)