Bez poškození. Signováno Muller Fres Luneville.
Výška: 67 cm, šířka: 25 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2021 20:25
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč