Bez prasklin a jiného poškození.
Technika: Mísa na ovoce
Výška: 14 cm, šířka: 20 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 07.06.2021 19:56
Dosažená cena: 8 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč