115. Mísa na ovoce - Moser

Autor:

Kategorie: Sklo

Bez prasklin a jiného poškození.
Technika: Mísa na ovoce
Výška: 14 cm, šířka: 20 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 07.06.2021 19:56

Dosažená cena: 8 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (32)

4 200 Kč7.6.2021 19:24:35
4 000 Kč7.6.2021 19:24:19 (limit 30.5.2021 23:09:21)
4 000 Kč7.6.2021 19:24:19
3 800 Kč7.6.2021 19:24:13 (limit 30.5.2021 23:09:21)
3 600 Kč7.6.2021 19:24:13
3 400 Kč2.6.2021 05:12:24 (limit 30.5.2021 23:09:21)
3 200 Kč2.6.2021 05:12:24
3 000 Kč2.6.2021 05:12:04 (limit 30.5.2021 23:09:21)
2 800 Kč2.6.2021 05:12:04
2 600 Kč2.6.2021 05:11:55 (limit 30.5.2021 23:09:21)
2 400 Kč2.6.2021 05:11:55
2 200 Kč30.5.2021 23:09:11
2 000 Kč27.5.2021 04:56:43
1 800 Kč24.5.2021 13:41:12
1 600 Kč23.5.2021 06:09:04