11. Stříbrný náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Stříbrný náramek článkový. Nepomačkaný, zapínání funkční. Puncováno platným prvorepublikovým puncem. Kásný stav. Váha Ag 21,25 g / 900 btto.
Technika: Náramek
Délka: 18,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 07.12.2020 18:10

Dosažená cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (3)

2 300 Kč7.12.2020 18:04:45
2 100 Kč7.12.2020 16:36:35
1 900 Kč1.12.2020 23:39:23