109. Prvorepublikový náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Prvorepublikový zlatý náramek z 9 karátového zlata 333. Puncováno, vyhotoven atest z puncovního úřadu. Váha 26,05 g / 333. V původní etui.
Technika: Náramek
Délka: 18,8 cm, váha: 26,05
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 19:48

Dosažená cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (27)

6 000 Kč13.3.2023 20:51:14
5 700 Kč11.3.2023 08:17:21
5 400 Kč8.3.2023 19:20:14
5 100 Kč6.3.2023 09:39:16
4 900 Kč5.3.2023 10:03:56
4 700 Kč4.3.2023 11:56:57
4 500 Kč26.2.2023 09:36:55
4 300 Kč25.2.2023 16:02:06
4 100 Kč15.2.2023 17:41:35
3 900 Kč15.2.2023 17:37:35
3 700 Kč14.2.2023 10:34:21
3 500 Kč13.2.2023 16:02:47