Prvorepublikový zlatý náramek z 9 karátového zlata 333. Puncováno, vyhotoven atest z puncovního úřadu. Váha 26,05 g / 333. V původní etui.
Technika: Náramek
Délka: 18,8 cm, váha: 26,05
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 19:48
Dosažená cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (27)