Nesignováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 71 x 91 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 01.03.2021 19:46
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 300 Kč