105. Stříbrná dóza na doutníky

Autor:

Kategorie: Stříbro

Stříbrná dóza na doutníky vykládaná dřevem. Značená prvorepublikovým puncem trojúhelníkem s číslem 3 a mistrovskou značkou ML. Váha Ag 194,6 g/btto o ryzosti 900/000.
Technika: Dóza
Výška: 3,5 cm, šířka: 8 cm, délka: 10,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.10.2020 19:44

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (4)

2 500 Kč17.10.2020 20:04:46
2 300 Kč11.10.2020 11:14:29
2 100 Kč26.9.2020 19:57:46
1 900 Kč25.9.2020 22:37:43