Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 70 cm, rámování: 78 x 88 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 20:48
Dosažená cena: 38 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (41)