77. Vánoční noc

Autor: Jindra Husáriková

Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 70 cm, rámování: 78 x 88 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.02.2024 20:48

Dosažená cena: 38 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (41)

33 800 Kč19.2.2024 20:19:34
33 300 Kč19.2.2024 20:18:25
32 800 Kč19.2.2024 20:16:35
32 300 Kč19.2.2024 20:15:08
31 800 Kč19.2.2024 20:13:48
31 300 Kč19.2.2024 20:12:56
30 800 Kč19.2.2024 20:11:05
30 300 Kč19.2.2024 19:49:10
29 800 Kč19.2.2024 18:44:43
29 300 Kč19.2.2024 10:24:20
28 800 Kč14.2.2024 20:55:57
28 300 Kč12.2.2024 20:14:36
27 800 Kč29.1.2024 11:13:27
18 600 Kč29.1.2024 11:13:27 (limit 27.1.2024 19:32:08)
7 800 Kč29.1.2024 11:12:29 (limit 27.1.2024 19:32:08)