191. Artisté

Autor: Jindra Husáriková

Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 60 cm, rámování: 109 x 78 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.01.2024 22:19

Dosažená cena: 38 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

15 600 Kč12.1.2024 10:47:52
15 100 Kč12.1.2024 10:47:48 (limit 12.1.2024 10:44:40)
14 600 Kč12.1.2024 10:47:48
14 100 Kč12.1.2024 10:47:44 (limit 12.1.2024 10:44:40)
13 600 Kč12.1.2024 10:47:44
13 100 Kč12.1.2024 10:44:40 (limit 12.1.2024 10:44:40)
12 600 Kč12.1.2024 10:40:40 (limit 11.1.2024 10:56:52)
12 100 Kč12.1.2024 10:40:40
11 600 Kč11.1.2024 10:56:25 (limit 11.1.2024 10:56:25)
11 100 Kč11.1.2024 10:53:15
10 600 Kč7.1.2024 22:24:51
10 100 Kč7.1.2024 16:55:37
10 000 Kč7.1.2024 16:55:38 (limit 4.1.2024 11:49:06)
9 800 Kč6.1.2024 06:31:50 (limit 4.1.2024 11:49:06)
9 500 Kč6.1.2024 06:31:50