191. Artisté

Autor: Jindra Husáriková

Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 60 cm, rámování: 109 x 78 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.01.2024 22:19

Dosažená cena: 38 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

24 600 Kč12.1.2024 11:50:22 (limit 12.1.2024 10:44:40)
24 100 Kč12.1.2024 11:50:22
23 600 Kč12.1.2024 11:50:18 (limit 12.1.2024 10:44:40)
23 100 Kč12.1.2024 11:50:18
22 600 Kč12.1.2024 11:13:21 (limit 12.1.2024 10:44:40)
22 100 Kč12.1.2024 11:13:21
21 600 Kč12.1.2024 11:13:13 (limit 12.1.2024 10:44:40)
21 100 Kč12.1.2024 11:13:13
20 600 Kč12.1.2024 10:48:31 (limit 12.1.2024 10:44:40)
20 100 Kč12.1.2024 10:48:31 (limit 12.1.2024 10:48:31)
18 100 Kč12.1.2024 10:48:19 (limit 12.1.2024 10:44:40)
17 600 Kč12.1.2024 10:48:19
17 100 Kč12.1.2024 10:47:57 (limit 12.1.2024 10:44:40)
16 600 Kč12.1.2024 10:47:57
16 100 Kč12.1.2024 10:47:52 (limit 12.1.2024 10:44:40)