Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 24,5 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 29,5 x 39,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 20:57
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
800 Kč | 8.12.2019 20:52:19 |